I dënuar me 3 vite dhe 4 muaj burg për shitje lëndësh narkotike, arrestohet 26 vjeçari i shpallur në kërkim në Sarandë (EMRI)

I dënuar me 3 vite dhe 4 muaj burg për shitje lëndësh narkotike, arrestohet 26 vjeçari i shpallur në kërkim në Sarandë (EMRI)

Foto ilustruese

Një 26 vjeçar i shpallur në kërkim në Sarandë është arrestuar nga policia. Në pranga ka rënë Edlor Omeri, të cilin gjykata e Rrethit Gjyqësor të Sarandës e kishte dënuar me 3 vite dhe 4 muaj burg për veprën penale “Prodhim dhe shitja e lëndëve narkotike”.

26 vjeçarit, në vitin 2020, gjatë kontrollit fizik  shërbimet e Policisë i gjetën dhe sekuestruan një sasi lëndë narkotike kanabis.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet

Polarizimi politik në Ballkanin perëndimor dhe Europën lindore, studiuesit theksojnë rreziqet