Dhunohet gardiani i burgut të Drevonës, u godit nga një i dënuar për vrasje (EMRAT)

Dhunohet gardiani i burgut të Drevonës, u godit nga një i dënuar për vrasje (EMRAT)

Polici i dhunuar

KORÇË- Osman Vani, i dënuar në burgun e Drenovës ka dhunuar gardianin e burgut, Erion Çekiçin për motive që ende nuk bëhen me dije.

Aktualisht punonjësi i policisë, nuk ka dëmtime serioze.

Sipas burimeve të Report Tv, Osman Vani është i dënuar për vrasje.

Redaksia po punon për të mësuar më shumë detaje...

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Alket: 01/02/2023 12:34

  Pa merak se ka shku DAB, e ka respektu Osmanin Dhe me qene osman ali pasha se fal njeri Po tu futen me maska, te bejne mos ta njohesh vehten, E kane provu kriminele me te rrezikshem Dhe i ka ardhe gambalja ne ftyre nr 46! Respekt

  Përgjigju
  • Toni: 04/02/2023 16:15

   Po se kish pak me te vogel nm e kepuces se me ate nm 46 e vdiqi fare spaske meshir fare

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij

Kryeministri holandez Mark Rutte pritet të jetë kreu i ardhshëm të NATO-s, Hungaria dhe Sllovakia heqin veton ndaj tij