'I drejti zhytet, por s’mbytet', Françeska hap Kutinë e Pandorës, 3 banoret që i bashkohen Heidit në televotim

'I drejti zhytet, por s’mbytet', Françeska hap Kutinë e Pandorës, 3 banoret që i bashkohen Heidit në televotim

Françeska është banorja, e cila është vendosur sot përballë zgjedhjes së vështirë për të hapur Kutinë e Pandorës.

Si 'bekim', Vëllai i Madh i ka dhënë mundësinë për të folur me bashkëshortin, i cili i dha mbështetje për rrugëtimin e saj. Ana “e keqe” ka qenë nominimi. Françeska ka pasur mundësinë për të çuar në televotim së bashku me Heidin 3 banorë të tjerë, ndërsa mes së cilëve mund të fuste edhe veten.

Me një vetëbesim të theksuar, Françeska zgjodhi të çonte në nominim Erjolën, Rozën dhe veten, duke shuar se: “I drejti zhytet, por nuk mbytet”.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi