Me markat më luksoze në Big Brother, Françeska Murati zbulon si qëndron e vërteta e veshjeve të shtrenjta

Me markat më luksoze në Big Brother, Françeska Murati zbulon si qëndron e vërteta e veshjeve të shtrenjta

Françeska Murati

Françeska Murati, ish-banorja e Big Brother Vip, gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes jo vetëm për debatet e shumta me banorët, por edhe për veshjet e saj të shtrenjta dhe tepër elegante.

Së fundmi në një intervistë Françeska vendosi të shuaj kuriozitetin e të gjithëve duke thënë se jo të gjitha fustanet ishin të sajat, madje disa prej tyre ua ka marrë shoqeve që kanë biznese.

“Nuk ka ndonjëherë njerëz që mund t’i kënaqësh gjatë gjithë kohës. Patjetër që kam marrë fustane edhe ashtu. Nuk mund të them që të gjithë fustanet ishin 100% nga garderoba ime. Kam marrë një, dy, tre, katër fustane nga shoqet e mia që kanë biznese në Shqipëri dhe mi kanë dhënë fustanet. Pse jo?
Përse mos t’i mbështes shoqet e mia? Femrat në Shqipëri janë të forta”, është shprehur Françeska.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi