I futi gruas kobrën në krevat, e reja vdes nga kafshimi i gjarprit

Një burrë në Indi është dënuar me burg përjetë pasi vrau gruan e tij në mënyrë makabër. Sipas BBC, Sooraj Kumar i kishte futur gruas së tij një gjarpër kobra, kafshimi i së cilës la të vdekur gruan.

Ishin familjarët e të ndjerës ata që denoncuan fillimisht Kumar, pasi ai ishte konfliktur disa herë me të për prikë, një shumë parash që gruaja merr nga familja e saj kur martohet.

25-vjeçarja u gjet e vdekur në shtëpinë e saj, ndërsa në pranga u vu edhe një burrë tjetër që kishte ndihmuar Kumar të blinte kobrën. Ishte ai që më pas ndihmoi policinë duke i treguar se si Kumar vrau të renë.

 

J.SH./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Varianti i ri Omicron dhe dimri, a duhen ashpërsuar masat anti-Covid?×

Lajmi i fundit

John

Rusia kërkon garanci për moszgjerimin e NATO-s në lindje