I infektuar me COVID, ndërron jetë në moshën 58-vjeçare efektivi i policisë në Kavajë

Fatmir Belba

Situata e pandemisë së COVID në vendin tonë vijon që të mbetet shumë shqetësuese, pasi ka një numër të lartë të personave të infektuar, ndërkohë që edhe shifrat e vdekjeve janë të larta.

Ditën e sotme ka ndërruar jetë si pasojë e COVID një efektiv policie. Bëhet me dije se nuk ka mundur që ta fitojë betejën me sëmundjen e rëndë Fatmir Belba, 58 vjeç, efektiv policie në Kavajë.


Lajmi kryesor:

Shifra të larta të COVID, sot 916 raste të reja dhe 20 viktima! Ndërrojnë jetë mjeku në Berat, polici në Kavajë dhe dy vëllezër nga Mati


M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?×

Lajmi i fundit

John

7 ditë nga zgjedhjet, Basha-Ramës: Koha jote mbaroi, lutesh kot për bashkëqeverisje