I kishit vënë re? Veshjet e preferuara të Xhensila Myrtezaj, që i vesh kudo në festa, koncerte...dhe për pushime (FOTO)

I kishit vënë re? Veshjet e preferuara të Xhensila Myrtezaj, që i vesh kudo në festa, koncerte...dhe për pushime (FOTO)

Xhensila Myrtezaj

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun e saj. Ajo vlerësohet për zërin e saj të ëmbël, për bukurinë e freskët, por pa dyshim viteve të fundit është shndërruar edhe në një frymëzim për shumë vajza me stilin e saj, sa seksi aq edhe class.

Së fundmi, duket se bukuroshja shqiptare është “fiksuar” me një fustan, ku ka zgjedhur që ta vesh jo vetëm një herë, siç ndodh me shumë VIP. Bëhet fjalë për fustanin jeshil, të ngushtë pas trupit, që ia nxjerr në pah format e saj perfekte trupore. Këtë fustan e veshi fillimisht te ditëlindja e Bora Zemanit, por e kemi parë duke e veshur edhe në koncerte.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me streçe “Fendi”. Këto ia kemi parë në videoklipin me Lumi B “Prit Pak”, por ia pamë edhe në pushime, por edhe në koncerte.

Epo i shkon shumë, pse mos ta veshë disa herë…

 

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital

Sarandë/ Merr flakë një barake në fshatin Çukë, 57-vjeçari pëson djegie, në gjendje të rëndë në spital