Autori i maskuar me paruke dhe i veshur si grua, Report Tv siguron videon! Momenti kur lokalit të efektivit në Shkodër i vihet tritoli dhe i digjet makina

 

Report Tv ka siguruar videon kur autori i vendos tritolin dhe më pas djeg makinën në pronësi te efektivit të policisë Ndrek Rrasa në Shkodër. Në pamje duket se ka vendosur paruke dhe është veshur si grua nv mënyrë që të mos identifikohet nga kamerat e sigurisë.


Lajmi kryesor:

Shkodër/ I vunë tritol në lokal dhe i dogjën mjetin, efektivi: U krijuan konflikte prej asgjësimit të parcelave me kanabis! Report Tv siguron videon, autori me paruke dhe i veshur si grua


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)