E dhimbshme/ I mbijetoi plumbave në sulmin me armë në Deçan, djali i plagosur zgjohet dhe kërkon shokët që s'ia dolën! Babai: I thashë jetojnë në parajsë

E dhimbshme/ I mbijetoi plumbave në sulmin me armë në Deçan, djali i plagosur zgjohet dhe kërkon shokët që s'ia dolën! Babai: I thashë jetojnë në parajsë

1638016741_1637955604Sequence0300105409Still040.jpg

Pas një ngjarje si nëpër filma, nxënësi i cili i shpëtoi ‘luftës’ me plumbat është zgjuar, ndërsa mendimi i parë ka shkuar për dy shokët e tij. Babai i nxënësit tregon se i prekur i tha djalit se tashmë shokët jetojnë në parajsë, duke iu referuar dy nxënësve që humbën jetën në sulmin tragjik me kallashnikov ndaj autobusit.

“Sot djali im u zgjua, por pa shoqen e shokët e tij që ishte ulur në autobus me ta. Më pyeti a kanë shpëtuar, u desh ti them se ata jetojnë në parajsë” shkruan babai i të plagosurit në Gllogjan.


Lajmi kryesor:

Breshëri kallashnikovi autobusit me nxënës në Kosovë, vdesin shoferi dhe 2 të rinj, pista kryesore konflikti mes bizneseve! Përjashtohet akti terrorist për motive nacionaliste! Ministri i Brendshëm thirrje vrasësit: Dorëzohu sa më parë


SI.E./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)