I mbuluar në gjak, por gjallë, dalin pamjet e Preng Gjinit të plagosur në makinë (VIDEO)

Me bluzën e bardhë e i  gjakosur në makinë, dalin pamjet e Preng Gjinit të plagosur.


Lajmi kryesor:

Atentat me tritol makinës së vëllait të Tonin Gjinit i vrarë një vit më parë! Të plagosur dhe dy kalimtarë, një 14 vjeçar dhe një italian. Pamjet e atentatit (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni pro apo kundër anulimit të moratoriumit të gjuetisë premtuar nga Lulzim Basha?×

Lajmi i fundit

John

PD-AN, Mahmutaj: Shikoj që në popull ka një frymë pozitive! Në zgjedhje marrim 3 mandate në Berat