I mituri në Korçë plagoset me thikë gjatë një konflikti, përfundon në spital

I mituri në Korçë plagoset me thikë gjatë një konflikti, përfundon në spital

Foto ilustruese

Një 17-vjeçar në Korçë u plagos me thikë gjatë një konflikti, duke përfunduar në spital.

Konflikti mes të rinjve ka ndodhur në afërsi të stadiumit te Korçës.

17-vjeçari u dërgua në Spitalin e Korçës rreth orës 21:10, dhe ndodhet aktualisht nën kujdesin e mjekëve.

Sherri ka ndodhur për motive të dobëta, ku të rinjtë janë konfliktuar fillimisht me grushta, e më pas janë goditur edhe me thikë.

Thika ka kapur në pjesën e shpatullës së 17-vjeçarit.

Policia po heton rastin, ndërsa pritet zbardhja e dëshmisë së të plagosurit dhe identifikimi i autorit, i cili është në arrati.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

D.GJ/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

'Rama ik!' Meta publikon pamjet nga thirrja e të rinjve në koncertin e Noizyt: Kërkojnë ikjen pa kthim të armikut të së ardhmes së tyre

'Rama ik!' Meta publikon pamjet nga thirrja e të rinjve në koncertin e Noizyt: Kërkojnë ikjen pa kthim të armikut të së ardhmes së tyre