I mori jetën foshnjes, zbardhet deklarata që iu bëri 32-vjeçarja të njohurve, si e paralajmëroi ngjarjen e rëndë! Autorja e pa martuar

I mori jetën foshnjes, zbardhet deklarata që iu bëri 32-vjeçarja të njohurve, si e paralajmëroi ngjarjen e rëndë! Autorja e pa martuar

Detaje të reja janë mësuar nga ngjarja makabër në Shkodër, ku nëna ka hedhur në lum fëmijën. Report Tv mëson se autorja ishte e pamartuar dhe kishte dalë nga materniteti i Shkodrës në datën 4. Foshnjës nuk i është regjistruar atësia.  Autorja nuk kishte familje, por jetonte me dajën. Sipas burimeve jo zyrtare ajo është shprehur se fëmijën do ta hidhte në lum pasi nuk kishte ku ta linte.


Lajmi kryesor:

Shkodër/ 32-vjeçarja hedh në lumin Kir foshnjën e saj 6 ditëshe! Ua rrëfeu krimin murgeshave! Mjeku: Refuzoi të regjistronte atësinë e fëmijës


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete

Akuzat ndaj Ahmetajt/ Gazetari Doçi: Ditët në vijim SPAK mund të kërkojë arrestimin, do ndjekë rrugën e Llallës ose Tahirit! Avokati Çaça: Nuk akuzohet për diçka konkrete