VIDEO-LAJM/ I moshuari shkon në ‘Air Albania’: Dua të bëj vaksinën anti-COVID, erdha bashkë me një shok!

TIRANË- Një i moshuar, nuk ka pritur për të bërë vaksinën anti-COVID. Ai është drejtuar menjëherë në stadiumin ‘Air Albania’ sapo ka parë që ka nisur vaksinimi anti-COVID, por fatkeqësisht ai është detyruar që të kthehet pas në shtëpi pasi vaksinimi i të moshuarve nuk ka një datë zyrtare se kur do të bëhet.

Ai rrëfen se ka ardhur me një shok tjetër, por do të kthehet në shtëpi e të presë radhën për të bërë vaksinën.

“Unë dua të bëj vaksinën. Më tha hajde të stadiumi të bësh vaksinën! Kush do na njoftoj neve pastaj. Erdha me një shok tjetër, unë do e bëj vaksinën a ka mundësi. Sa mjekë janë brenda”, tha ai.

B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A do të bëhet ndonjëherë drejtësi për 21 janarin?

Komento

Komente

 • vera: 12/01/2021 18:25

  KETIJ BEJANI VAKSINEN MBRAPA KOKES..

  Përgjigju
 • Fadil: 12/01/2021 13:50

  Sa keq mor xhaxhi. Po nuk ke faj ti jo. Fajin e kane ato lart qe vaksinojne veten e tallin bythen me te tjeret.

  Përgjigju
  • Illyrian: 12/01/2021 14:27

   Sic e ke emrin paske dhe trunin o Fadil×

Lajmi i fundit

John

Rama publikon videon nga kantieri në Fushë-Krujë: Po merr formën e një zone cilësore për familjet e prekura nga tërmeti