I njohur si 'baroni i drogës', del fotoja pas arrestimit në Kosovë të Gëzim Çelës

I njohur si 'baroni i drogës', del fotoja pas arrestimit në Kosovë të Gëzim Çelës

1702059641_gezimcela.jpg

Report Tv ka siguruar foton e Gëzim Çelës, i cili u arrestua sot (8 dhjetor) në Kosovë. Gëzim Çela është i njohur ndryshe si bos i trafikut të kokainës.

Urdhër-arresti për Gëzim Çelën u dha pas operacionit policor të koduar “Flakë ne Det”, i cili ishte një bashkëpunim me DEA amerikane dhe Guardia di financa. Grupi u godit në momentin kur po bëhëj shkëmbimi i lëndës narkotike kanabis me kokainë.


Lajmi kryesor:

Koka e trafikut të kokainës e heroinës në Evropë, arrestohet në Kosovë Gëzim Çela! Report TV siguron foton, i transformuar ndër vite


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale

Conference League/ Dramë në 120 minuta dhe penallti, Fiorentina dhe Aston Villa kalojnë në gjysmëfinale