I përplas makinën,tërbohet shoferi,
klithma në mes të Tiranës/VIDEO

I përplas makinën,tërbohet shoferi,<br />klithma në mes të Tiranës/VIDEO<br>
Në rrugët e Tiranës gjithçka mund të jetë e mundur, por klithmat e këtij qytetari kanë befasuar jo pak. Një moment sa i dhimbshëm aq edhe qesharak, që ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve në rrugë. Të bërtiturat e këtij shoferi kanë bërë që shumë njerëz të ndalin hapin, për të parë se ç’po ndodhte.

Report Tv ju sjell më poshtë videon, e cila padyshim do ju bëjë të qeshni, përtej dhimbjes që mund të ndjeni për këtë person. Personi në fjalë ka qenë duke lëvizur me makinën e tij, teksa është përplasur lehtë nga një mjet tjetër në rrugë.

‘Vajtimi’ i shoferit për mjetin e dëmtuar është moment legjendar, teksa ai tërbohet dhe del totalisht jashtë kontrollit. Në vend që të gëzojë se aksidenti mund të ishte më i rëndë dhe fatal për jetën e ndonjërit, ai ‘çan hallin’ e makinës së tij, që me shumë gjasa vetëm do ketë pësuar ndonjë gërvishtje të lehtë.

d.c./shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Marrëveshje në Ohër, po shkojnë Kosova e Serbia drejt pajtimit përfundimtar?×

Lajmi i fundit

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?

Vetë menaxhim a Asociacion, çdo të thotë për Kosovën?