I shtrirë në tokë duke lënguar, dalin pamjet pak pas atentatit të Nikolin Hubës në Shkodër

Report Tv ka siguruar pamjet pak pas atentatit ndaj Nikolin Hubës, në qytetin e Shkodrës paraditen e sotme. 54-vjeçari plagosur shihet i shtrirë në tokë, duke lënguar ndërkohë që pret të vijë ambulanca. Ai vetë ka pohuar se është qëlluar nga dy persona të cilët ishin me motor dhe me skafandër në kokë.


Lajmi kryesor:

Atentat ish-kreut të PS në Vaun e Dejës: Dy persona në motor me skafandër më qëlluan sapo dola nga kafja, s'më thanë asgjë! S'e di kush janë! Identifikohet autori


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Britania thotë se po furnizon Ukrainën me armë antitank