'I shtrirë në bar, duke ngrënë boronica'/ Meta ndan foto nga Bjeshkët e Sharrit

Presidenti Ilir Meta

Prej ditësh kreu i shtetit Ilir Meta ndodhet në Kosovë me pushime bashkë me familjen e tij. Përgjatë këtyre ditëve ai ka ndarë edhe foto në rrjetet sociale, shpesh herë edhe me një mesazh politik.

Ditën e sotme ai ka ndarë një foto nga Bjeshkët e Sharrit, duke mbledhur boronica. Ai shfaqet mjaft sportiv dhe i buzëqeshur.

"Në Bjeshkët e Sharrit, atje ku boronicat të shoqërojnë kudo", shkruan Meta krah fotos.

Postimi i plotë i Metës

m.v./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • O tej: 14/08/2019 14:39

  Ky eshte pusht a predident?

  Përgjigju
 • harushani: 14/08/2019 13:20

  as te kasollja e qenit ste mbaj se me prish racen me te mire

  Përgjigju
 • Rusi: 14/08/2019 12:48

  Te hengert zorret do fati. Je bere per te trembur sorrat e ugarit o merhum. Nga cdo ane shajne,as skuqesh as zverdhesh, por "ha" e ngerdheshesh.

  Përgjigju
  • Haha: 14/08/2019 13:20

   Eshte bere per trembur sorrat

 • Shkodra: 14/08/2019 09:03

  Ishlla te kan takuar me pesticide,dhe te bajn efekt ashtu siq po i beni ju keti populli,klas politike e fllicur

  Përgjigju
 • Emigrant usa nyc: 14/08/2019 01:17

  EC PERPARA ROBO ATA QE TE KANE INATE SIDOMOS RILINDASIT E RAMES LE TE BEJNE PUFFF THE BEST PREFOMANCE NGA PRESIDENTI QE NE ASNJE KOHE NUK E KEMI PARE VERTETE FIGUREN E PRESIDENTIT BRAVO I KE THENE NDAL TIMONIERIT QE PO CON KETE POPULL NE GREMINE ME NJE SHUMICE POPULLI ME 100 $ ne muaj

  Përgjigju
  • Artan: 14/08/2019 08:18

   Po ti nga nyc e vlerëson situaten?!?

 • Artan: 14/08/2019 00:12

  Doli ky turisti President

  Përgjigju
 • Lalka i Radanecit: 13/08/2019 23:37

  Si nuk te ha nje mortje o koke vici i Skraparit

  Përgjigju
 • USA: 13/08/2019 22:09

  TE HENGRET SYLYBATI O PLER

  Përgjigju
 • Sportisti: 13/08/2019 21:25

  Mos te bejne reaksion boronicat me anti depresivet pa fund qe merr......

  Përgjigju
  • Beni: 14/08/2019 09:39

   Mjere ne cfare presidenti kemi...o zot mbidhu trute se u ka fluturu. Je ne vete mor president pse kohe per foto me boronica eshte.v