I tha ‘dil jashtë’, 21-vjeçari sherr në gjimnaz me rojën në Dibër! Arrestohet punonjësi i shkollës dhe vëllai i të riut

I tha ‘dil jashtë’, 21-vjeçari sherr në gjimnaz me rojën në Dibër! Arrestohet punonjësi i shkollës dhe vëllai i të riut

Foto ilustruese

DIBËR- Një 21-vjeçar, nxënës përsëritës në një gjimnaz në qytetin e Dibrës është përfshirë në një konflikt me rojën e shkollës. Nxënësi qëlloi me grushte drejt rojës pasi ky i fundit i kërkoi që të dilte jashtë pasi i riu ishte duke ngacmuar një vajzë në shkollë.

Pas përplasjes, policia ka arrestuar punonjësin në Dibër së bashku me vëllanë e të riut pasi dhe ky kishte goditur rojën.

Sherri vijoi edhe me ndërhyrjen e vëllait të rojës së shkollës i cili tentoi të hynte me forcë në ambientet e Komisariatit të Policisë në Dibër ku ishte i shoqëruar vëllai i tij pas konfliktit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Çdo gjë vdes, edhe informacioni

Çdo gjë vdes, edhe informacioni