I vendosën tritol në derën e apartamentit, kush është pronari i banesës i dënuar me 'arrest shtëpie'

Report Tv mëson se pronari i banesës të cilit i vendosën tritol pasditen e sotme në derën e shtëpisë është Artan Xhelili, me precedent penal. Aktualisht Xhelili është i dënuar me 'arrest shtëpie' për trafikim të lëndëve narkotike. Xhelili ka qenë në banesë në momentin e shpërthimit.


Lajmi kryesor:

Në 'arrest shtëpie' për trafik droge, Artan Xhelilit i vendosin tritol në derën e banesës në Orikum


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Fenomeni Merkel: Arkitekte e kompromisit dhe menaxhuese e krizave