Dyshohet se gëlltiti brisqet e rrojës në burgun e Drenovës, i dënuari niset me urgjencë në spital

Dyshohet se gëlltiti brisqet e rrojës në burgun e Drenovës, i dënuari niset me urgjencë në spital

KORÇË- Një i dënuar në burgun e Drenovës është nisur me urgjencë në spitalin e Korçës pasi nuk është ndjerë mirë.

Sipas informacioneve bëhet fjalë 28 vjeçarin Mus Gjauri. Nuk dihet nëse 28 vjeçari ka tentuar t’i japë fund jetës apo bëhet fjalë për diçka tjetër e cila do të zbulohet me anë të ekzaminimeve.

28 vjeçari është transportuar pranë spitalit të burgut dhe në vijim do i nënshtrohet analizave dhe ekzaminimeve mjekësore. Dyshohet se sendet metalike te gëlltitura janë brisqet e rrojës.

Ai ka qenë i dënuar për mashtrim dhe vjedhje të dhunshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Lirimi i Tahirit me kusht, ish ministri i Brendshëm del nga burgu i Lushnjës! Shoqërohet nga policia për në banesë

Lirimi i Tahirit me kusht, ish ministri i Brendshëm del nga burgu i Lushnjës! Shoqërohet nga policia për në banesë