Idetë më të veçanta për festën e Halloween-it

Maskat për Halloween

Festa e famshme e Halloween po afron dhe s'duam që fundi i tetorit t'ju gjejë pa një ide.

Ndoshta nuk e keni menduar akoma se çfarë do të vishni apo ku do të festoni.

Në Amerikë dhe Europë ëshatë festë shumë e famshme por kohët e fundit ka filluar të festohet edhe në vendin tonë.

Kryesisht festohet nga të rinjtë, të cilët vishen në mënyrë të çuditshme apo të frikshme dhe preferojnë të jenë në clube në orë të vona të natës bashkë me miqtë.

Nëse nuk e keni ndarë mendjen, ne po ju sugjerojmë disa modele maskash për festën.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Presidenti i Brazilit, Jair Bolsonaro është testuar pozitiv për testin Covid-19