IKMT në aksion, 10 ndërtime pa leje prishen në plazhin ‘Shpella’ në Lukovë

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion për prishjen e ndërtimeve pa leje në plazhin Shpella në bregdetin e Lukovës.

Gjatë këtij aksioni të ndërmarrë nga IKMT do të prishen 10 ndërtime, të cilat janë ndërtuar pa leje.

Një pjesë e pronarëve të këtyre objekteve kanë filluar i heqin vullnetarisht.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • toni: 23/02/2024 16:07

  aman o edi rama ,,mor i lej shpellaret dhe katunaret te na prishin keto plazhe te bukura me ndertime si syte e vet..jo 10 por 10 milion duhet te prishesh...qelbesira...

  Përgjigju
 • Lukova: 23/02/2024 15:31

  10 prishen 40 ngrihen eh shteti leshit

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë

O’Brien nesër në Beograd për takime me krerët e Serbisë