Ilir Meta feston sot ditëlindjen, poston foton e veçantë më të ëmën

Ilir Meta feston sot ditëlindjen, poston foton e veçantë më të ëmën

Ilir Meta dhe mamaja e tij

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta feston sot ditëlindjen dhe mbush 54 vjeç. Meta ka publikuar një foto të veçantë me nënën e tij, ndërsa ka falënderuar miqtë për urimet që ato i kanë bërë në këtë ditë të veçantë.

‘Falënderoj të gjithë miqtë për urimet e përzemërta që më kanë dërguar dhe dëshiroj që ata të kenë vetëm gëzime!  Një falënderim të veçantë e kam për nënën time, e cila më dha jetën dhe emrin!’- shkruan Meta.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

SPAK lëshon urdhër arreste për Vangjush Dakon dhe 9 ish-zyrtarë të bashkisë së Durrësit

SPAK lëshon urdhër arreste për Vangjush Dakon dhe 9 ish-zyrtarë të bashkisë së Durrësit