Ilir Shaqiri e 'djeg' në dasmën e tij! Më i lumtur së kurrë më parë duke kërcyer

 

Ilir Shaqiri, balerini i njohur dhe fituesi i "Big Brother Vip", është martuar këtë të shtunë.

Në një video nga dasma e tij  ai shfaqet duke kërcyer dhe më i lumtur se kurrë më parë.


Lajmi kryesor:

VIDEO ekskluzive/ Brenda dasmës së Ilir Shaqirit dhe Emanuelës, i marton Erion Veliaj


S.C/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Bombardime të vazhdueshme nga ushtria ruse në Lysychansk