Ilir Vrenozi thirrje 'Rama ik' gjatë ndeshjes Skëndebeu-Partizani (VIDEO)

Gjatë ndeshjes Skënderbeu-Partizani, ka pasur edhe thirrje "Rama ik". Personazhi që thërret "Rama ik" është Ilir Vrenozi, korçari i njohur që shpesh bën video në rrjetet sociale me kritika për qeverinë. 


Lajmi kryesor:

Partizani i Sormanit thyhet në Korçë, Skënderbeu i merr tre pikët. Laçi fiton në Durrës nga Teuta


G.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritet gjoba për celularin dhe drejtimin e makinës në gjendje të dehur! A jeni dakord me ashpërsimin e Kodit Rrugor?