Incident në ndeshjen Spanjë-Shqipëri, tifozi shqiptar futet në fushë

 

 

Një incident ka ndodhur në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Spanjës, ku një tifozë shqiptar ka hyrë në fushë.

Në pamjet e siguruara nga gazetari i Report Tv Ernest Koçi, tifozi shihet teksa vrapon në fushë dhe më pas kapet nga rojet e sigurisë së stadiumit.


Lajmi kryesor:

SHQIPËRI 0-1 SPANJË/ Djema kokën lart, ishte vitrina e futbollit! Kombëtarja eliminohet nga Europiani 2024! Italia e mbyll e dyta dhe gjen Zvicrën në 1/8


S.B/A.A/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Sulmi ndaj Trump, agjentët e kishin pikasur atentatorin jashtë tubimit

Sulmi ndaj Trump, agjentët e kishin pikasur atentatorin jashtë tubimit