Incidenti në Aeroportin e Rinasit, foto Ekskluzive e avionit pa rrota në pistë

1632846566_AVIONIPRIVAT2.jpeg

Report Tv ka siguruar foto të avionit që që u përfshi në një incident pasditen e sotme në Aeroportin e Rinasit. Sikurse mund të shihet nga foto, bëhet fjalë për një avion të vogël, të cilit nuk i janë hapur rrotat.


Lajmi kryesor:

Po vinin për pushime nga Zvicra në Shqipëri, avioni privat bën ulje emergjente në Rinas, s’iu hapën rrotat e para! Në bord, piloti dhe babai me dy fëmijët! Report Tv siguron fotot ekskluzive


J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vaksinim administratës e punonjësve të qendrave tregtare deri më 31 dhjetor dhe dozë e tretë për mbi 18-vjeçarët! Jeni dakord me vendimet e Komitetit?×

Lajmi i fundit

John

Ballkani në rrezik, Britania emëron të dërguar special