Infektohet me COVID Plarent Ndreca: E njihja veten si person pozitiv, sot e certifikova

Infektohet me COVID Plarent Ndreca: E njihja veten si person pozitiv, sot e certifikova

Plarent Ndreca

Ish-sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Brendshme Plarent Ndreca është infektuar me COVID.

Ka qenë vetë Ndreca që e ka bërë me dije lajmin me anë të një postimi në rrjete sociale. Ndërkaq ai u bën thirrje qytetarëve të bëjmë kujdes që të mos infektohen.

“Unë kështu për person pozitiv e njihja veten por sot m’u desh ta çertifikoj. Zyrtarisht pozitiv. Me pozitivitet dhe kujdes, uroj të mbeteni negative”, shkruan Ndreca.

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se nga 3485 testime të kryera kanë rezultuar pozitiv me COVID 953 persona në 24 orët e fundit. Ndërkohë që 12 qytetarë e kanë humbur betejën me COVID19 në spitalet COVID


Lajmi kryesor:

Ndërrojnë jetë 12 persona nga COVID-19 në vend, shënohen 953 raste të reja! Humb betejën efektivi i policisë dhe radisti në Durrës! Infektohet Plarent Ndreca


  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

'Farsë tragjikomike', debati i Ramës me ambasadorin rus në OKB tërbon Kremlinin

'Farsë tragjikomike', debati i Ramës me ambasadorin rus në OKB tërbon Kremlinin