Infektohet me COVID zyrtari i policisë në Librazhd dhe dy efektivë në Elbasan

TIRANE-Një nga drejtuesit e komisariatit të policisë së Librazhdit dhe dy në Elbasan janë infektuar me COVID. Report Tv mëson se pas simptomave, zyrtari i policisë në komisariatin e Librazhdit ka bërë tamponin dhe ka rezultuar i prekur me COVID.

Gjithashtu edhe në drejtorinë e policisë së Elbasanit janë prekur me COVID dy efektivë. Më parë në drejtorinë e policisë së Elbasanit kanë qenë tetë efektivë të infektuar, të cilët janë shëruar.  


Lajmi kryesor:

168 raste të reja me koronavirus dhe 4 viktima në 24 orët e fundit, ja sa qytetar fituan betejën


/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

DIREKT, SHQIPËRI 0-0 SPANJË/ Kombëtarja për historinë në Euro 2024, nis ndeshja kundër Spanjës! 35 mijë zemra kuqezi në stadium

DIREKT, SHQIPËRI 0-0 SPANJË/ Kombëtarja për historinë në Euro 2024, nis ndeshja kundër Spanjës! 35 mijë zemra kuqezi në stadium