POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ish-deputetët e opozitës futen në ambientet e brendshme të Drejtorisë së Policisë

Ish-deputetët e opozitës janë futur në ambientet e brendshme të Drejtorisë së Policisë së Tiranës ku do të negociojnë me drejtuesit e këtij institucioni për të negociuar lirimin e protestuesve të shoqëruar pas protestës së fundit të opozitës.

Ndërkohë që protestuesit nuk janë lejuar të futen në ambientet e brendshme të saj dhe vijojnë thirrjet "Lironi vëllezërit tanë"


Lajmi kryesor:

5 orë 'xhiro' nga Kuvendi tek selia e PD-së, Paloka mbyll protestën e opozitës: Basha ju përshëndet nga Brukseli (VIDEO)


m.v./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • Qamil: 21/03/2019 16:07

    Keputi njie dru thane atij Flamur nokes me shoket e mos ti bij mendja per te henger me jo me ber proteste qofte edhe e qete....

    Përgjigju