Ish-deputetët e opozitës futen në ambientet e brendshme të Drejtorisë së Policisë

Ish-deputetët e opozitës janë futur në ambientet e brendshme të Drejtorisë së Policisë së Tiranës ku do të negociojnë me drejtuesit e këtij institucioni për të negociuar lirimin e protestuesve të shoqëruar pas protestës së fundit të opozitës.

Ndërkohë që protestuesit nuk janë lejuar të futen në ambientet e brendshme të saj dhe vijojnë thirrjet "Lironi vëllezërit tanë"


Lajmi kryesor:

5 orë 'xhiro' nga Kuvendi tek selia e PD-së, Paloka mbyll protestën e opozitës: Basha ju përshëndet nga Brukseli (VIDEO)


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

Elbasan/ Aksident në Belsh, makina del nga rruga 2 persona shoqërohen në spital në gjendjë të rëndë