Ishin nisur për të ardhur në Shqipëri, përfshihet në aksident familja shqiptare prej 5 anëtarësh

Ishin nisur për të ardhur në Shqipëri, përfshihet në aksident familja shqiptare prej 5 anëtarësh

Pamje nga aksidenti

Një familje shqiptare me 5 anëtare u përfshi në një aksident rrugor në Itali në autostradën, A16, Napoli-Canosa, në territorin e komunës së Lacedonisë në kufi me Pulian.

Si pasojë e aksidentit, mbetën të plagosur çifti dhe fëmijët e tyre, të cilët u transportuan menjëherë në spitalin e Foggia-s për të marrë mjekim më të specializuar.

Mësohet se familja shqiptare ishin nisur nga Italia për të ardhur në atdhe

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Berisha-Meta e partitë e vogla bashkë për zgjedhjet vendore, a mendoni se fitojnë përballë PS?×

Lajmi i fundit

Përgjimet i kapën ‘mat’, gjykata merr vendimin për 13 personat e arrestuar për drogë në Mat (EMRAT)

Përgjimet i kapën ‘mat’, gjykata merr vendimin për 13 personat e arrestuar për drogë në Mat (EMRAT)