Ishte duke luajtur tek shtëpia e gjyshit, rrëzohet nga kati i tretë 4-vjeçari, niset me urgjencë drejt Tiranës

Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Pogradec, ku një fëmijë është dërguar i plagosur në spitalin e qytetit për të marrë ndihmë mjekësore.

Shtetasi i mitur R. K., 4 vjeç, banues në fshatin Gështenjas, dyshohet se duke luajtur në banesën e gjyshit të tij, në fshatin Vërdovë, aksidentalisht është rrëzuar nga kati i tretë i banesës, në katin e dytë të saj, duke pësuar dëmtime fizike.

Fëmija do të transportohet në Tiranë, për mjekim më të specializuar. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të jetë Berisha pjesë e grupit parlamentar të PD në Kuvend?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Certifikatë vaksinimi dhe test negativ për të hyrë në restorant, Mali i Zi miraton masa të reja anti-COVID