Ishte duke punuar, plagoset minatori në një minierë në Martanesh

Ishte duke punuar, plagoset minatori në një minierë në Martanesh

Një punonjës i minierës, në zonën e Martaneshit është plagosur në këmbë teksa ishte duke punuar gjatë paradites së sotme.

Minatori rreth moshës 50 vjeçare me inicialet A.T., është dërguar menjëherë në spitalin e Bulqizës dhe është nën mbikëqyrjen e mjekëve.

Nga deklarata e policisë është bërë e ditur se minatori me detyrë brigadier ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ilir Meta sulmon kreun e SPAK, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin

GOLAT/ 120 minuta dhe 10 penallti, Real Madrid kalon Man. Cityn dhe gjen Bayern Munich në gjysmëfinalet e Champions! Bavarezët i falen Kimmich duke larguar Arsenalin