Ishte kthyer 2 ditë më parë nga Turqia, gjendet i vrarë me armë zjarri 57-vjeçari në Korçë (EMRI+VIDEO)

KORÇË- Gramoz Nako, 57-vjeç është gjetur i vrarë me armë zjarri në banesën e tij në rrethana ende të paqarta. 57-vjeçari u  gjet i pajetë në banesë nga bashkëshortja e tij.

Policia ka gjetur dy gëzhoja në trupin e viktimës dhe një tjetër pranë trupit të tij. Mësohet se viktima është baba i dy fëmijëve dhe kishte jetuar prej vitesh në USA.

Çifti ishte kthyer 2 ditë më parë nga pushimet në Turqi. Pista ku po hetohet është ajo e grabitjes, por ende nuk ka detaje zyrtare nga grabitja që tronditi Korçën mbrëmjen e sotme.

  • Sondazhi i ditës:

    Gjyqtarë e prokurorë në 'sitë', a jeni dakort me rezultatet e deritanishme të procesit të vettingut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sherr mes të rinjve në Vlorë, Burime: Ka patur të shtëna me armë