Ishte larguar nga banesa një ditë më parë, gjendet i pajetë 63-vjeçari në Maliq

Ishte larguar nga banesa një ditë më parë, gjendet i pajetë 63-vjeçari në Maliq

Foto ilustruese

Një 63-vjeçar është gjetur paraditen e sotme i vdekur në mes të rrugës, në një lagje në Maliq të Korçës.

I moshuar është gjetur sot rreth orës 10:00, në fshatin Plasë, në rrugë, i pajetë dhe pa shenje dhune në trup.

Sipas njoftimit të policisë, për 63- vjeçarin ishte bërë një kallëzim ditën e djeshme nga vëllai i tij, i cili ka deklaruar se 63-vjeçari me iniciale B.D ishte larguar nga banesa mbrëmjen e djeshme.

Sipas kallëzimit të bërë, i moshuari vuante nga problemet e shëndetit mendor.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

DASH: Nuk mund të barazohet vrasja e policit në Veri të Kosovës me atë të sulmuesve serbë

DASH: Nuk mund të barazohet vrasja e policit në Veri të Kosovës me atë të sulmuesve serbë