Itali/ Dhunoi dhe më pas i vodhi çantën prostitutës, në pranga një 25-vjeçar shqiptar

Një 25-vjeçar me origjinë shqiptare është arrestuar në Itali pasi dyshohet se ka grabitur dhe ka dhunuar një prostitutë.

Sipas mediave italiane, gruaja me nënshtetësi të huaj njoftoi policinë dhe u shpreh se kishte hipur në një makinë me të riun për të kryer marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës.

Por sipas saj, 25-vjeçari e kishte sulmuar dhe i kishte vjedhur çantën ku brenda kishte 100 euro dhe kartën e identitetit. Bazuar në përshkrimin e gruas, efektivët nisën menjëherë kërkimet dhe ranë në gjurmët e 25-vjeçari.

Policia bëri të mundur marrjen mbrapsht të sasisë së parave dhe mjetit të identifikimit dhe ato ia ktheu gruas. Ndërsa shqiptari u shoqërua për në ambientet e policisë.

E.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I ftohti polar, a jeni dakord me vendimin e Ministrisë së Arsimit për të mbyllur shkollat?×

Lajmi i fundit

John

Friedrich Merz konfirmohet në krye të CDU-së, Basha: Pres të punojmë më afër së bashku për të ardhmen europiane të Shqipërisë