Korçë/ Merr flakë në garazhin e banesës 'Land Roveri'

Korçë/ Merr flakë në garazhin e banesës 'Land Roveri'

Makina e djegur në Korçë

KORÇË-  Një automjet është përfshirë nga flakët rreth orës 02:30 të mëngjesit të sotëm në fshatin Lozhan të ri në Maliq. Mësohet se mjeti tip Land Rover është në pronësi të Selman Braçellarit dhe ishte parkuar në garazhin e banesës së tij. Flakët janë shuar pas ndërhyrjes së shërbimit zjarrfikës.

Policia njofton se grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes, si edhe për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit.

Makina e djegur në Korçë

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rama në Britani të Madhe, pasdite pritet takimi me Rishi Sunak! Në fokus çështja e emigrantëve të paligjshëm

Rama në Britani të Madhe, pasdite pritet takimi me Rishi Sunak! Në fokus çështja e emigrantëve të paligjshëm