Itali/ Po kthehej nga puna, por humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën, humb jetën 22-vjeçari shqiptar (FOTO)

Foto nga vendi i ngjarjes dhe viktima Gevis Muhaj

ITALI- Një 22-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në një aksident tragjik këtë të diel. Viktima është identifikuar si Gevis Muhaj.

Referuar mediave vendase, 22-vjeçari po kthehej nga puna me makinën  e tij tip 'Ford' ku ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me një pemë.

Goditja ka qenë shumë e fortë duke i marrë jetën në vend të riut shqiptar.  Gevis Muhaj ishte zhvendosur në Itali prej disa kohësh, ku punonte si mekanik në një kompani private në Itali.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të rikthehen studentët në auditore dhe t'i jepet fund mësimit online?

Komento

Komente

  • B*3: 30/11/2020 12:42

    Ngushellime per humbjen e djalit ne lule te rinise. Sinqerisht, ngushellime! Po me vjen shume keq :( Zoti e paste ne Parajse!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Djegia e shtëpisë në Pogradec/ Flet vëllai i 42 vjeçarit që ndërroi jetë: Kur u zgjuam dhoma e tij ishte djegur! S’bënim dot gjë për ta shpëtuar