Itali/ Tentoi të grabisë një banesë, i riu vjedh makinën e kryebashkiakut për t'u arratisur përplaset me murin e bashkisë (VIDEO)

ITALI - Një 28-vjeçar me origjinë nga Senegali është arrestuar nga policia, pasi tentoi të grabiste shtëpinë e një vajze, si dhe gjatë largimit nga vendngjarja vodhi makinën e kryetarit të Bashkisë së Telgate, Fabrizio Sala

Ngjarja ka ndodhur në orën 02:40 të mëngjesit, më 3 qershor të këtij viti, në provincën e Bergamos.

Së fundmi, mediat italiane kanë publikuar pamjet filmike të kamerave të sigurisë, të cilat kanë kapur momentin e ndjekjes së të riut nga policia.

Gjatë ndjekjes, i riu me makinën e kryetarit të bashkisë është përplasur me një shtyllë elektrike dhe më pas me murin e bashkisë.

K.M/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Speciale/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)

Speciale/ Evropiani i paharruar i shqiptarëve! Pamje, detaje dhe intervista ekskluzive nga Gjermania (VIDEO)