Iu bë atentat në Rrëshen/ Del fotoja, ky është Anton Keli, kushëriri i Armando dhe Preng Gjinit

Iu bë atentat në Rrëshen/ Del fotoja, ky është Anton Keli, kushëriri i Armando dhe Preng Gjinit

Anton Keli

1608055011_1608054945keli.jpg

Ky ëshë Anton Keli kushëriri i Armando dhe Preng Gjinit. Atij iu bë atentat me armë pak minuta më parë në Rrëshen.


Lajmi kryesor:

Ekzekutimet seriale/ Vritet në Rrëshen kushëriri i vëllezërve Armando dhe Preng Gjini! Keli u qëllua sapo zbriti nga makina, eci në këmbë deri në market por ndërroi jetë në spital


  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

FORMACIONET ZYRTARE/ Duel britanik për kualifikimin, titullarët e Uells - Angli

FORMACIONET ZYRTARE/ Duel britanik për kualifikimin, titullarët e Uells - Angli