Iu bë atentat para banesës në Vlorë, dëshmia e parë e të plagosurit

Edison Begaj i shpëtoi një atentati në Vlorë para shtëpisë së tij, ku autori qëndronte shumë afër tij në pritje për ta vrarë. 38-vjeçari është plagosur në këmbë me 4 plumba dhe po merr mjekimin në spitalin e Vlorës. Në dëshminë e tij të parë, ai ka thënë para hetuesve se nuk e  ka parë autorin dhe nuk e di se kush mund të jetë, kjo edhe për shkak të errësirës në zonë.


Lajmi kryesor:

I bëjnë pritë në hyrje të banesës në Vlorë, plagoset me 4 plumba në këmbë 38-vjeçari! Subjekt i OFL-së dhe i dënuar më parë për drogë


I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja