Iu bë pritë në makinë, 41-vjeçari që u ekzekutua në Elbasan njihej me dy emra

41-vjeçari që u ekzekutua me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Elbasan njihej me dy emra. Njëri nga identitetet ishte Everest Çaka dhe tjetri Ibrahim Çaka.


Lajmi kryesor:

Elbasan/ Ekzekutohet me silenciator 41 vjeçari në makinë në sy të gruas! Vite më parë iu vra vëllai dhe kushëriri, lidhja me 2 vrasjet e bujshme të korrikut 2020! 2 autorët në kërkim (VIDEO)


Be.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë të përballueshme për ju çmimet e produkteve ushqimore?×

Lajmi i fundit

John

Dokumenti/ U bllokua nga PD-LSI, mazhoranca nuk heq dorë nga votimi i emigrantëve, urdhëron KQZ-të vijojë procedurat për zgjedhjet e ardhshme