Iu nënshtrua operacionit për tumorin në tru, del me sukses artistja Adriana Matoshi

Adriana Matoshi

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi, e ka përfunduar me sukses operimin për tumorin në tru.

Lajmin që operacioni përfundoi me sukses e kanë deklaruar miqtë e saj të ngushtë për mediat në Kosovë.

Ditën e hënë aktorja dhe politikania, Matoshi, ka njoftuar me një mesazh për të gjithë ndjekësit se do t’i nënshtrohet sërish një operacioni për shkak të tumorit në tru, i cili është rishfaqur,.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Modric dhe Benzema i japin Realit trofenë e parë sezonal