Ja si dukeshin yjet në 'Oscar'-in e tyre të parë/FOTO

Ja si dukeshin yjet në 'Oscar'-in e tyre të parë/FOTO

Shumë aktorë të njohur ndër vite kanë luftuar për të fituar një çmim ‘Oscar’, disa ia kanë dalë e disa jo, megjithatë provuan.

Vëmendje të madhe rrëmbejnë edhe paraqitjet e yjeve në tapetin e kuq, gjersa nga viti në vit vazhdojnë të sjellin edhe më shumë shkëlqim.

Por, si dukeshin ata kur morën pjesë për herë të parë në një mbrëmje ndarje çmimesh të Oscar.

Bright Side solli një kolazh me fotografi se si aktorët e mëdhenj dhe aktoret dukeshin gjatë ecjes së tyre të parë në tapetin e kuq të “Oscars” në krahasim me paraqitjet e tyre viteve të fundit.

Duket se shumë të famshëm janë duke u bërë më të bukur me moshën.

(Brad Pitt, 1992 (me Juliette Lewis) dhe 2014 (me Angelina Jolie)


(Leonardo DiCaprio, 1996 – 2016)


(Kate Winslet, 1996 – 2016)

John Travolta, 1978 – 2015
(Meryl Streep, 1979 – 2015)


(Drew Barrymore, 1989 – 2011)


(Michael Douglas, 1976 – 2013)


(Benicio Del Toro, 2001 – 2016)

(Steve Carell, 2006 – 2016)


(Scarlett Johansson, 2000 – 2015)
(
Sylvester Stallone, 1997 – 2016)


(Jennifer Aniston, 2000 (mr Brad Pitt) dhe 2015 (me Justin Theroux)


(Matt Damon, 1998 (me nënën e tij Nancy) dhe 2016 (me Luciana Barroso)

(Charlize Theron, 2000 dhe 2016)


(Angelina Jolie, 2000 dhe 2014)


(Brad Pitt, 1992 (me Juliette Lewis) dhe 2014 (me Angelina Jolie)

1/16
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që ndërkombëtarët të ushtrojnë më shumë presion ndaj Serbisë?×

Lajmi i fundit

U vra nga burri në Itali, flet shoqja e shqiptares: Klodiana e ndjente se do ta vriste, më tha ‘po më mbaron koha’

U vra nga burri në Itali, flet shoqja e shqiptares: Klodiana e ndjente se do ta vriste, më tha ‘po më mbaron koha’