Ja si vendosën ta quajnë vogëlushen e tyre Graniti dhe Leonita

Granit dhe Leonita

Ditën e djeshme, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë.

Leonita solli në jetë një vajzë dhe lajmin e bukur e ndau futbollisti në rrjete sociale.

Ai publikoi në profilin e tij  foton ku dukeshin duart e gjithë familjes.

Pak më parë, Leonita ka zbuluar për ndjekësit emrin që ata kanë zgjedhur për vogëlushen.

Dyshja e famshme kanë zgjedhur ta quajnë Ayana.

Postimi Leonitës

E.D./Shqiptarja.com
Komento