"Jam i mallkuar”, Alban Ramosaj tregon pse nuk zë dot të dashur (Foto)

Këngëtari Alban Ramosaj

Alban Ramosaj është një nga këngëtarët shqiptarë, i cili përflitet më tepër për pamjen e tij të jashtme. Albani është edhe mjaft aktiv në rrjetet sociale dhe së fundmi u është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të tij në Instagram.

“Sinqerisht të admiroj, a je në një lidhje dashurie?”- e pyet një prej tyre.

“Jo, mendoj se jam i mallkuar,”- ka shkruar me shaka këngëtari shqiptar.

Foto e publikuar nga Alban Ramosaj në Instastory 

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Operacioni anti-drogë në Durrës, kush janë 2 të rinjtë e arrestuar që 'bënë të fortin' me Policinë (EMRAT)