‘Jam lutur këto 20 vite për ta’, mamaja e Jennifer Lopez flet për ribashkimin e këngëtares me Ben Affleck

‘Jam lutur këto 20 vite për ta’, mamaja e Jennifer Lopez flet për ribashkimin e këngëtares me Ben Affleck

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez

Ribashkimi i Jennifer Lopez dhe Ben Affleck pati bekimet e nënës së këngëtares teksa ajo zbuloi se ishte lutur fshehurazi që ata të riktheheshin në 20 vjet. Kujtojmë se “Bennifer” u fejuan për herë të parë në vitin 2003 dhe u ndanë një vit më vonë.

Më pas ata e vendosën jetën me partnerë të tjerë dhe patën fëmijë. Fati ose më mirë lutjet e nënës së Jlo-s i bashkoi përsëri në vitin 2021. Çifti u martua në Las Vegas në vitin 2022.

Në episodin e së mërkurës në “Today Shoe”, Lopez iu bashkua nëna e saj, Guadalupe Rodriguez Lopez, e cila vodhi shfaqjen teksa fliste gjatë gjithë kohës. Duke iu drejtuar vajzës së saj, zonja Rodriguez tha:  “Gjithmonë e kam që do të riktheheshit bashkë, sepse unë jam lutur për 20 vjet”.

Këngëtarja qeshi në siklet kur dëgjoi të ëmën dhe i kërkoi prezantueses të vazhdonte intervistën.

Lopez, e cila duket se po jeton përrallën me Affleck, zbuloi se albumi i saj i ri, i kushtohet historisë së saj të dashurisë me Affleck.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Veliaj takon 3 studentët që Bashkia u dha bursa për studimet në Kolegjin e Europës: Investim që do ia rikthejnë qytetit me dijen e tyre

Veliaj takon 3 studentët që Bashkia u dha bursa për studimet në Kolegjin e Europës: Investim që do ia rikthejnë qytetit me dijen e tyre