Java e Milanit në Itali, priten rinovimet me drejtuesit! Maldini dhe Massara do zyrtarizohen nga ora në orë

Java e Milanit në Itali, priten rinovimet me drejtuesit! Maldini dhe Massara do zyrtarizohen nga ora në orë

Paolo Maldini dhe Masara

Në Itali presin që kjo të jetë java e Milanit, kampionëve të Seria A. Pasditën e kësaj të hënë ose maksiumi të martën do zyrtarizohet rinovimi me Paolo Maldinin dhe Massara-n, drejtorin sportiv dhe teknik të klubit.

Vonesa për disa javë ka hedhur në erë marrëveshjen me mbrojtësin Botman, i cili zgjodhi Neëcastle, por tani presidenca kuqezi nuk do më asnjë orë vonesë. Për dyshen që çoi Milanin te titulli ka një kontratë 2-vjeçare me opsionin për një të tretë.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Një ditë më parë u gjobit nga AKM, Bashkia e Vlorës s’reflekton! Mbeturinat ‘derdhen’ rrugëve, koshat plot e përplot

Një ditë më parë u gjobit nga AKM, Bashkia e Vlorës s’reflekton! Mbeturinat ‘derdhen’ rrugëve, koshat plot e përplot