‘Je njeriu më i mirë dhe frymëzues’, Rita Ora i bën dedikimin e veçantë të atit për ditëlindje

‘Je njeriu më i mirë dhe frymëzues’, Rita Ora i bën dedikimin e veçantë të atit për ditëlindje

Babai i këngëtares me origjinë shqiptare Besnik Sahatçiu (Ora) feston ditëlindjen e tij. Rita përveç një fotoje që ka shpërndarë në Insta Story i ka dedikuar babait  edhe disa fjalë të ndjera.

“Gëzuar ditëlindjen babi! Ti je më i miri dhe më frymëzuesi. Faleminderit që ke qenë gjithmonë aty për ne”, ka shkruar Rita.

Këngëtarja e famshme zgjodhi një fotografi të përbashkët, kur ajo ishte e vogël, e ulur mbi supet e të atit.

1/2
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

 Ylli Pata: Si u shpik shqiponja me duar që çmendi shqiptarët e trazoi Ballkanin

Ylli Pata: Si u shpik shqiponja me duar që çmendi shqiptarët e trazoi Ballkanin