Jeni gati? Bebe Rexha surprizon shqiptarët, sjell këngën në gjuhën shqipe

Jeni gati? Bebe Rexha surprizon shqiptarët, sjell këngën në gjuhën shqipe

Bebe Rexha

Këngëtarja me origjinë nga Kosova, Bebe Rexha ka suprizuar të gjithë shqiptarët me projektin e saj të ri që pritet të publikojë.  Bebe Rexha sapo na ka zbuluar se ka gati një këngë në gjuhën shqipe.

”Të dua”– titullohet projekti i artistes shqiptare me famë botërore e cila kujton në çdo moment prejardhjen e saj. Bebe ka zbuluar një fragment nga projekti i saj me Dj Gimi, i cili flet për një histori dashurie.

”A e di sa shumë të dua”- dëgjohet të thotë Bebe në gjuhën shqipe, e duhet pranuar se i shkon shumë këndimi në shqip.

Ajo nuk e ka bërë me dije se kur do e publikojë këngën.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Yll bote: 31/05/2023 03:56

    Yll bote je Bebe Rexha super artiste

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Pas atentatit, Trump u bën thirrje amerikanëve të qëndrojnë të bashkuar: Ne nuk do kemi frikë, mezi pres të flas para jush në Wisconsin

Pas atentatit, Trump u bën thirrje amerikanëve të qëndrojnë të bashkuar: Ne nuk do kemi frikë, mezi pres të flas para jush në Wisconsin